Instalacja bezprzewodowego internetu z zasięgiem na terenie domu i nie tylko
Na życzenie projektujemy, instalujemy oraz w pełni konfigurujemy urządzenia do odbioru internetu np. na terenie jednego pokoju lub też całego domu, przemieszczając się z laptopem. Istnieje możliwość rozdzielenia internetu na komputery stacjonarne kablowo oraz np. laptopa poprzez radiowy dostęp, w tym przypadku możliwa jest niezależna praca każdego komputera, posiadając tylko jedno łącze internetowe. Zastosowane zabezpieczenia na wysokim poziomie pozwalają spokojnie surfować po internecie,bez obaw, że ktoś nieporządany skorzysta z zainstalowanej sieci domowej. Każdy klient jest instalowany na indywidualnych zasadach, abyśmy mogli w pełni dostosować usługę do jego potrzeb, po więcej informacji zapraszamy do siedziby firmy.

Instalacja HOT-SPOT INSTALACJA - cena do uzgodnienia
Hot-spot to bezprzewodowy dostep do internetu by zyskac sobie klientow, firmy zakladaja je w biurach,restauracjach,pubach nawet na lotniskach hot-spot umozliwia darmowe surfowanie po sieci np. w restauracji w ktorej jest zamontowany, co napewno wplywa na jej pozycję. Wlasciciel ma sporo konfiguracji do wyboru, dostęp płatny po wykupieniu "tokena" na okreslony czas lub też bezpłatny, jednak ograniczony poprzez limity czasowe, by hot-spot nie był bardzo obciażany.Usługi informatyczne

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze doświadczenie w serwisowaniu urządzeń IT oraz telekomunikacyjnych pozwala na szybkie rozwiązanie problemów.
Instalujemy oprogramowanie, naprawiamy sprzęt, projektujemy strony www.

Monitoring

Sprzedaż - Instalacja - Serwis
od 900zł
Konfiguracja podglądu przez internet GRATIS!

Obsługujemy:
teren do 100km od naszego biura

Instalacje

Wykonujemy instalacje alarmowe, monitoringu, sieci komputerowych oraz telefonicznych, tv-sat.

Copyright © www.interface.net.pl

Polityka Prywatności